Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 08.07.2019 17:04

Гуманітарний відділ виконавчого комітету Голобської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.Т.Остапюка с.Радошин, що знаходиться за адресою: вул.Рокосовського, 70 с.Радошин Ковельського району Волинської області;
  • директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Поповичі, що знаходиться за адресою: вул. Мартинюка, с.Поповичі Ковельського району Волинської області.

Директором  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Г.Т.Остапюка с.Радошин може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню професійних обов’язків.

Директором  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Поповичі може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають в гуманітарний відділ виконавчого комітету Голобської селищної ради наступні документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-довідку про відсутність судимості;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

-інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості (за бажанням учасника конкурсу).

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – з 09.07.2019р. по 31.07.2019р.

Документи подаються спеціалісту гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради Кашик Оксані Сергіївні. Детальна інформація за тел..92137, e-mailosvitagoloby@gmail.com.

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам, допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

-  ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

-  проведення конкурсного відбору;

-  визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

-перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року в формі письмового тестування;

-перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

-публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.