ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 29.07.2019 10:11

Фото без описуДля здешевлення вартості польових робіт для особистих селянських господарств досягнута домовленість між департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Товариством з обмеженою відповідальністю «ВОГ ТРЕЙД РECУPC» про проведення відпуску дизельного пального на постійній основі за оптовими цінами (встановлюються щоденно на день реалізації) починаючи з партії 200 літрів. Купувати дизельне паливо   можна на:

• Луцькій нафтобазі: м. Луцьк, вул. Ершова, 1, телефони (0332) 200 992, 0673325945 - менеджер Юрій Лащук;
  • Ковельській нафтобазі: м. Ковель, вул. Луцька, 21, телефони (03352) 72924, 0673344080 менеджер -  Руслан Сотнічук.
  • Графік роботи вищевказаних нафтобаз: з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п'ятницю з 8.00 до 16.30, обідня перерва з 13.00 до 14.00, вихідні дні: субота, неділя.

При собі необхідно мати паспорт та довідку об'еднаної територіальної громади, сільеької (селищної) ради про наявність земельної ділянки наданої для ведення особистого селянського господарства.

Для запобігання пожежам на території нафтобаз, транспортні засоби мають відповідати таким вимогам:

• в транспортному засобі знаходиться не менше 2 вогнегасників, один з них порошковий;

• в кузові автомобіля чи причепі знаходиться ящик з сухим піском, лопата;

• в салоні автотранспортного засобу відсутні сторонні особи;

• бочкотара: металева, чиста, герметично закрита, стоїть на дерев'яному щиту, нерухомо закріплена в кузові вантажного чи вантажно-пасажирського автомобіля.

Директор Ю.ГОРБЕНКО