На Волині підприємці – фізичні особи подали в електронному вигляді понад 106 тисяч декларацій

Дата: 29.07.2019 10:37

Волинські  підприємці-фізичні особи надають перевагу електронному формату звітування перед ДФС. Зокрема, протягом першого півріччя 2019 року ними подано 106385 податкових декларацій в електронному вигляді.

Таким чином, переважна більшість звітних документів від фізичних осіб-підприємців Волині надходить для опрацювання фахівцями ДФС саме за посередництвом сучасних інформаційних технологій.

«Започаткування бізнесу передбачає відповідальність, зокрема подання у визначені терміни звітних документів та сплату податків. Зробити це зручно та швидко можна через Електронний кабінет - спеціальний електронний сервіс для платників, що надає чимало можливостей щодо проведення звірки, формування і подання звітності, спати податкових зобов’язань», - на цьому в ході навчань-тренінгів у Луцькому міському центрі зайнятості для осіб, котрі започатковують підприємницьку діяльність, наголошує завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олена Нікотіна.

Посадовець підкреслила, що саме впровадження електронних сервісів дозволяє бізнесу без відвідування контролюючого органу швидко отримати необхідну інформацію, сформувати і подати декларацію та інші звітні документи, дізнатися про стан розрахунків з бюджетом, сплатити податкові зобов’язання без візиту до банку.

«Як соціальні партнери служби зайнятості, представники територіальних органів ДФС щонайменше двічі на місяць роз’яснюють громадянам, які започатковують власну справу, вимоги податкового законодавства і особливості виконання податкових зобов’язань. Усі, хто дослухаються до наших рекомендацій переконуються, що електронний формат спілкування з ДФС – зручний та комфортний спосіб без візиту до податкового інспектора бути сумлінним платником податків», - підсумувала Олена Нікотіна.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області

За матеріалами офіційного сайту ДФС у Волинській області