Урочистості з нагоди державних свят

Дата: 28.08.2019 15:19

Урочисті заходи відбулися в Голобській громаді з нагоди найбільших державних свят – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Жителі та гості наших сіл і селища доєдналися до українців світу, щоб вшанувати пам’ять героїв минулого й сучасників, які відстоювали таку жадану незалежність країни, щоб привітати один одного з досягненнями держави, щоб озвучити спільне прагнення миру. Працівники закладів культури, аматори сцени, організатори врочистостей доклали максимальних зусиль задля організації змістовного відпочинку під час минулих вихідних. Під час заходу в Голобах селищний голова Сергій Володимирович Гарбарук вручив пам,ятні подарунки та подяки за сумлінну працю й активну громадянську позицію колективу ТзОВ «Великий Прометей» (директор - Віктор Володимирович Савенюк), позаштатному кореспонденту газети «Вісті Ковельщини» Остапчук Валентині Іванівні, головному спеціалісту Ковельського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України Відринській Ользі Валер'янівні, соціальному працівнику Голобського психоневрологічного інтернату Наумчику Петрові Миколайовичу, керівнику Дошкільного навчального закладу смт Голоби Урбас Галині Анатоліївні, водієві шкільного автобуса ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Голоби Якобчуку Олегові Петровичу.