ОНЛАЙН цілодобово до 5 вересня можна подати ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА ГАЗУ

Дата: 03.09.2019 12:37

Для оплати лише за спожиті куби газу, волинянам необхідно щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії.

Для цього потрібно використовувати  дистанційні способи передачі, рекомендовані Оператором ГРМ (газорозподільним підприємством), “Волиньгаз” з яким укладено договір розподілу природного газу. Нагадаємо, що згідно з правилами, прописаними в Кодексі газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати «Волиньгазу» дані в період із 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Побутові споживачі газу мають можливість повідомити показання лічильника компанії "Волиньгаз" щомісяця за допомогою дистанційних способів. Вони полегшують і прискорюють обмін даними між компанією та клієнтом:

• Зафіксувати показання в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, якщо споживач уже зареєстрованийДля реєстрації в кабінеті необхідно вказати номер особового рахунку та суму останнього платежу. Детальну інструкцію як зареєструватися в Особистому кабінеті, читайте на сайті (104.ua ) у розділі “Як зареєструватись”.

• Зафіксувати показання в мобільному додатку 104Mobile. Завантажити тестову версію 104Mobile на телефон можна за посиланням Google Play. Тестова версія 104Mobile розроблена для мобільних пристроїв, які працюють на операційній системі  OC Android (версія 4.1 або вище) . У додатку реалізована нова функція - додати акаунт

• За допомогою чат-боту Viber 7104ua у месенджері Viber. Для реєстрації потрібно відсканувати QR-код через месенджер, ввести особовий рахунок, суму останньої оплати або номер лічильника. Viber дає можливість безплатно додати до 5-ти особових рахунків.

• СМС-повідомлення на короткий номер 7104 (формат: XXXXXXXXXXXXXXX, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ - показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути один пробіл.

• За номерами Контакт-центру (0332)  280-104 або (067) 33 39 104 за допомогою IVR. Користуючись підказками голосового меню, необхідно ввести номер особового рахунку та показання. Цілодобове голосове меню дозволяє передати дані самостійно, без з`єднання з оператором. Слідуючи підказкам голосового меню, потрібно вибрати цифру "2".

• Зателефонувавши в Контакт-центр, який працює щодня з 8:00 до 20:00 год., без обідньої перерви за номерами: (0332)  280-104 або (067) 33 39 104

На сайті 104.ua споживач може одержати технічну підтримку. Якщо, наприклад, виникає проблема з авторизацією (входом), або якщо втрачено логін та/чи пароль. Газова компанія також надає технічну допомогу щодо реєстрації та в разі проблем у роботі електронних кабінетів . Для коректної роботи сайту та електронних кабінетів фахівці радять використовувати персональний комп'ютер (ПК) чи сучасний мобільний пристрій з операційними системами (ОС) і браузерами, які зазначені за посиланням

Найоперативнішим і найзручнішим способом передачі показань залишається Особистий кабінет. Уже за годину споживач онлайн зможе побачити оновлені дані та свій баланс. На внесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів.

Дисциплінованість при повідомленні фактичних показань лічильника та своєчасна оплата буде персональною гарантією економії часу, коректного обліку спожитого природного газу та суттєво зменшить кількість конфліктних ситуацій.

Нагадаємо, 27 листопада 2015 р. набув чинності Кодекс газорозподільних систем, розроблений відповідно до Закону України "Про ринок природного газу». В документі визначено взаємовідносини облгазу із суб’єктами ринку природного газу, а також встановлено правові, технічні, організаційні та економічні засади функціонування газорозподільних систем.

Споживачів запрошують завітати до сучасного Центру обслуговування клієнтів, що на просп.Молоді, 14 А в м.Луцьку.  В Центрі обслуговування клієнтів волинянам нададуть фахові консультації, допоможуть вирішити  “газові” питання.

Довідка. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку. Про дистанційні способи передачі показань лічильника газу дивіться у відеоролику за  посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до

фахівця зв’язків з громадськістю та пресою

Оксани Швець

Тел. 067 40 31 719