Покрову Пресвятої Богородиці, одне із найважливіших церковних свят, українці відзначають 14 жовтня. На цю ж дату також припадають значущі для нас День захисника України і День українського козацтва. А мешканці Радошина, що в Голобській громаді, відзначили в цей день ще 500-річчя свого населеного пункту.

Звучали в закладі культури вітання від місцевих краян і гостей. Зібравшись дружною сім'єю на урочистості з нагоди Дня села, усі разом зробили короткий екскурс в історію Радошина, пом'янули тих його вихідців, хто віддав життя за Україну.

З найщирішими словами зичень до громади звернувся Голобський селищний голова Сергій Гарбарук. Сергій Володимирович побажав процвітання, розвитку селу й громаді, добра і достатку у кожну оселю.

Виконувач обов'язків старости Радошинського старостинського округу Дмитро Ковган у своєму виступі подякував організаторам і спонсорам заходу, вручив подарунки учасникам антитерористичної операції на Сході України.

 Приємно вразила концертна програма, підготовлена місцевими учасниками художньої самодіяльності. Майстерно співали пісні дорослі виконавці, вкладали душу у виступ учні школи, зачудовувала безпосередністю малеча…

 Великим сюрпризом стали вітання від аматорів сцени з Троянівської сільської ради Маневицького району на чолі з сільським головою Миколою Ясюком. Глядачі послухали святкових пісень, віршів у їх виконанні й від душі посміялись над низкою гумористичних номерів.

Традиційно після вітально-концертної програми відбувся розіграш лотереї.

На святкуванні Дня села його мешканці та запрошені гості зарядились гарним настроєм, розділили позитивні емоції у приємній компанії. А молодь ще чекала на дискотеку, теж традиційну.