Увага – початок голосування за проекти громадського бюджету участі!

Дата: 05.11.2019 10:36

Шановні мешканці Голобської громади! Доводимо до вашого відома, що з 04.11.2019 по 18.11.2019 проводитись голосування (визначення громадської думки) у підтримку проектів, реалізація яких передбачена цільовою Програмою «Підтримки ініціатив жителів у рамках громадського бюджету Голобської громади на 2019-2021роки».
Віддати свій голос ви можете особисто у пунктах для голосування:
- ЦНАП Голобської селищної ради, за адресою: Ковельська , 1,
графік роботи: понеділок-пятниця з 8-00 до 15-00 ,субота-неділя вихідний.
- Адмінбудинки у старосинських округах: с.Новий Мосир, с.Майдан, с.Поповичі, с.Радошин.
Бланк голосування за громадські проекти для реалізації у 2019 році можна отримати безпосередньо у пунктах для голосування та у в.о старост.
З реєстром проектів, які отримали попередню позитивну оцінку і допущені до голосування можна ознайомитись у пунктах для голосування.
ГОЛОСУВАТИ МОЖНА ЗА ОДИН ПРОЕКТ