Із професійним святом

Дата: 12.11.2019 08:46

Споконвіку оберегами історичної пам’яті, виразниками національної ідеї є витвори майстрів народної творчості, пісня і танець, музика і слово. Культура й мова формують національну свідомість, роблять нас неповторними, несхожими на інших. Вони  об’єднані в царині духовних цінностей кожної людини і суспільства в цілому.

Можливо, тому в один день – 9 листопада – відзначають українці два державних свята. У Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, День української писемності та мови приймають вітання всі, для кого творчість, освіченість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Напередодні професійного свята працівники закладів культури громади взяли участь в обласних, районних урочистостях і виїзній нараді. На всіх рівнях лунали в їх адресу слова щирих зичень та подяки за професіоналізм, за вміння нести радість, втіху і спокій у душі людей.