Відбулися Загальні збори ГО

Дата: 17.11.2019 00:14

ГО «Голобська ветеранська організація» обєднує активних мешканців поважного віку нашої громади.

Про основні напрямки діяльності та її результати 14 листопада звітувала голова громадської організації Марія Янко. В основі діяльності спілки є забезпечення законних прав та інтересів ветеранів, організація їх дозвілля та залучення до активного життя. У своєму виступі Марія Федорівна висловила подяку за тісну співпрацю виконавчому комітету селищної ради, за підтримку – працівникам Центру надання соціальних послуг. Оцінивши роботу свого керівника як відмінну, ветерани одноголосно обрали її ще на один термін. Позитивні враження від енергійної діяльності ветеранської організації висловили присутні на заході Голобський селищний голова та голова районної ветеранської організації Валентина Січкар.

Захід пройшов у родинній атмосфері, яку ще з початку створили учасники аматорського колективу «Оберіг» з Попович.