Свято трударів

Дата: 27.11.2019 09:34

День працівників сільського господарства України відзначається у листопаді. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Це – день трудівників полів та ферм, завдяки яким на наших столах є хліб, м’ясо, молоко, овочі та фрукти. Це – день тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – день дбайливих господарів.

У селах громади відбулися заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. На урочистостях вітали та вшановували всіх, хто трудиться на землі. Гарного настрою аграріям додавали самобутні концертні програми. Добрих засівів, рясних сходів, щедрих урожаїв присутнім бажали виконувачі обовязків старости та Голобський селищний голова.