Свято біля ялинки

Дата: 19.12.2019 13:40

19 грудня, у день Святого Миколая, загорілася яскравими вогнями головна ялинка громади. Різдвяно-Новорічні мелодії запросили малечу до танців навколо лісової красуні на центральній площі селища Голоби.

Урочисто розпочали свято учасники народного аматорського хору ветеранів війни і праці «Червона калина». Піднесений настрій дітворі та дорослим забезпечили артисти театральної студії «Буття». Аматорів сцени Голобського будинку мистецтв, які організували свято, та глядачів привітав селищний голова Сергій Гарбарук.

Працівники Голобської публічної бібліотеки назвали переможців конкурсу на кращу ялинкову прикрасу. За участь у конкурсах, декламування віршів юні учасники отримали подарунки від Миколая та його помічників. Незважаючи на відсутність погодніх ознак зими, серця присутніх наповнилися казковою радістю.