«Різдвяний ярмарок»

Дата: 19.01.2020 17:55

Фото без описуУ час, коли на вулицях сіл та міст України лунають віншувально-святкові піснеспіви, відбувся традиційний фестиваль колядників і щедрувальників у Голобській громаді.

Метою заходу, учасниками якого були аматорські колективи закладів культури, є популяризація мистецтва народного співу, пропаганда національного пісенного надбання, залучення населення до участі в народній творчості.

Цього року даний культурно-мистецький проект був реалізований в одному з найактивніших населених пунктів громади – Малому Порську. Для збереження автентичності нашого регіону важливо, аби молодь і діти вивчали народні традиції, співали, знали свою музичну культуру та берегли її. Тому й радує, що 14 січня на сцені фестивалю виступали краяни різного віку, у тому числі й школярі.