Відблиск свічі, що мерехтить на невеличкому журнальному столику, застеленому вишитим полотном, падає на портрет поетеси, яка здобула найпочесніше ймення - народної. Ольга Вишневська, ведуча заходу, цитує слова нашої геніальної землячки та оголошує про початок конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 149-й річниці від дня народження Лесі Українки. Потужний і зворушливий голос поезії видатної мисткині бринить, хвилює, заворожує.

Переживання учасників передаються керівникам клубних закладів, які їх підготували. Конкурс зібрав декламаторів із різних населених пунктів громади: Катерину Ткачук і Віталія Стояновича з Брухович, Катерину Фіщук із Борщівки, Христину Готову з Великого Порська, Богдану Морозюк із Битня, Юліанну Осіюк з Попович, Дарину Кривальчук з Малого Порська, Маргариту Грищук, Еліну Смаль, Анастасію Городенко з Голоб.

Талант Лесі Українки поєднав гаряче серце громадянина, світлий розум філософа з жіночою ніжністю та грацією. Тож зичимо всім учасникам гармонії в житті та щиро вітаємо переможців - Віталія Стояновича (ІІІ місце), Богдану Морозюк (ІІ місце). Еліні Смаль (І місце) бажаємо гідно представити Голобську громаду на обласному етапі конкурсу.