Пройшов ІІ обласний Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя»

Дата: 02.03.2020 16:59

29 лютого в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін Сіті», що в місті Луцьку, пройшов ІІ обласний Фестиваль «Спорт для всіх – за здоровий спосіб життя» серед працівників місцевого самоврядування та об’єднаних територіальних громад, організований відділом з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У заході взяла участь команда Голобської селищної ради на чолі з головою громади. Основними завданнями Фестивалю були формування мотивації до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення дружніх відносин між працівниками, популяризація здорового та активного способу життя.

Програма включала змагання з шести видів спорту: дартс, шахи, шашки, настільний теніс, боулінг і більярд. Голобчани взяли участь у п’яти з них. Працівники органу місцевого самоврядування гідно виступили, повернулися додому з медалями, дипломами та гарним настроєм.