8 березня відбулися районні змагання з волейболу серед депутатів та працівників органів місцевого самоврядування Ковельського району

Дата: 10.03.2020 14:49

08 березня 2020 року у приміщенні спортивного залу ЗЗСО с. Скулин з ініціативи голови Ковельської районної ради Андрія Броїла відбулися районні змагання з волейболу серед депутатів та працівників органів місцевого самоврядування Ковельського району.

Сім команд охоче взяли участь у цих змаганнях з волейболу, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї територіальної громади.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні партії, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші команди волейболістів.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Ваш коментар може бути першим :)