Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю від 25 лютого 2020 року

Дата: 12.03.2020 08:22

Голобська селищна рада

Ковельський район Волинська область

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку

підприємництва, управління комунальною власністю

П Р О Т О К О Л

Засідання постійної комісії

25 лютого 2020 року

Голова комісії: Бречко Олександр Степанович

Секретар комісії: Мусь Галина Юхимівна

ЧЛЕНИ комісії:

Шпак Валентин Феодосійович

Кондратюк Василь Миколайович

Присутні: Приймачук Валентина Леонідівна – головний бухгалтер Голобської селищної ради

Руднік Ірина Вікторівна – начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради

Наумчик Ірина Степанівна – спеціаліст – економіст виконавчого комітету Голобської селищної ради

Порядок денний:

1. Звіт про виконання селищного бюджету за 2019 рік.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

1. Про доповнення до цільового фонду.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

3.Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2018 року № 48/3 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

4.Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають в оперативному управлінні Ковельського МТМО.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

5.Про хід виконання Комплексної програми розвитку Голобської селищної рди за 2019 рік.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

6.Про надання згоди на передачу майна комунальної власності.

Інформує: Руднік І.В. – начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Звіт про виконання селищного бюджету за 2019 рік

За 4, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення « Звіт про виконання селищного бюджету за 2019 рік» винести на розгляд чергової 60 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Про доповнення до цільового фонду»

За 4, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення «Про доповнення до цільового фонду» винести на розгляд чергової 60 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2019 року № 59/4 «Про бюджет Голобської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

За 4, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення « Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2019 року № 59/ 4 «Про бюджет Голобської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»» винести на розгляд чергової 60 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають в оперативному управлінні Ковельського МТМО»

За 4, проти_, утримались_, не голосували-

Проект рішення « Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають в оперативному управлінні Ковельського МТМО» винести на розгляд чергової 60 сесії селищної ради сьомого скликання

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про надання згоди на передачу майна комунальної власності »

За 4, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення « Про надання згоди на передачу майна комунальної власності» винести на розгляд чергової 60 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Наумчик І.С. « Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Голобській селищній раді на 2016-2020 р.»

За 4, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення « Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Голобській селищній раді на 2016-2020 р.» винести на розгляд чергової 60 сесії селищної ради сьомого скликання.

Голова комісії О.С.Бречко

Завантажити повну версію (версія для друку)

Ваш коментар може бути першим :)