Із нагоди Дня селища, який голобчани святкують 6 травня, було відзначено мешканців громади.


Жителі селища Голоби Віктор та Сергій Якимчуки в період карантину власним транспортом відвозять медичних працівників до Ковеля та в зворотньому напрямку. Тому й отримали Грамоту Голобської селищної ради за вагомий особистий внесок у реалізацію благодійної місії підтримки працівників закладів охорони здоров’я з метою захисту здоров’я та життя громадян.


Валентина Баланкевич, яку знають як відповідального фельдшера Голобського пункту ЕМД Ковельського відділення КП «ВОЦЕМД та МК», своєю активною громадянською позицією сприяла покращенню матеріальної бази закладу охорони здоров’я за рахунок меценатів та коштів районного та селищного бюджету.

 
Голобчанка Світлана Палешко, вихователь школи, виготовила 96 захисних марлевих масок. Це її особистий внесок у реалізацію благодійної місії захисту здоров’я та  життя жителів громади.


Електромонтер Голобської селищної ради Ігор Степанюк був нагороджений за сумлінну працю, високу майстерність, значний особистий внесок у забезпечення функціонування ланок енергетичної системи громади, врівноваженість і порядність. Ігор Георгійович відповідає за безперебійну роботу вуличного освітлення 23 населених пунктів і електромереж комунальних закладів громади.


Кожен із відзначених громадян отримав також і матеріальну винагороду.