Перенесено строки чергового призову громадян України

Дата: 14.07.2020 17:02

Відповідно до Указу Президента  України від 23 березня 2020 року № 103 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13» перенесено строки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

У результаті склалася ситуація, коли громадяни України, які закінчують у червні-липні 2020 року заклади освіти, підлягають призову на строкову військову службу, що може призвести до порушення конституційних прав громадян України на здобуття наступного ступеня освіти.

Призовним комісіям рекомендовано надати (за письмовими заявами призовників) відстрочки від призову за частиною п’ятнадцятою статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до 1 жовтня 2020 року громадянам України для здобуття наступного ступеня освіти.

Ваш коментар може бути першим :)