День села

Дата: 31.08.2020 08:58

28 серпня, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, у Погіньках відбувся традиційний захід із нагоди Дня села.

Розпочали святкове дійство ведуча Світлана Ковбасюк, солістка клубу Тетяна Рудін та її донечка Аня. Глядачів привітали депутат селищної ради Наталія Соботович і селищний голова Сергій Гарбарук. Сергій Володимирович за багаторічну сумлінну працю, високу відповідальність, врівноваженість і порядність вручив грамоту селищної ради Наталії Вознюк, працівнику відділення поштового зв’язку смт Голоби, яка обслуговує даний населений пункт. Про відзначення Наталії Миколаївни клопотали його мешканці.

Місцеві жителі, їх гості змогли насолодитися виступами колективів та окремих виконавців Голобського будинку мистецтв і Голобської дитячої музичної школи. Від імені глядачів аматорам сцени за насичену концертно-розважальну програму подякувала завідувач клубом Світлана Барбарук.