Ковельський район, Волинська область

Виїзний прийом на території Голобської селищної ради

Черговий виїзний прийом здійснено 19 липня головою райдержадміністрації Віктором Козаком  на території Голобської селищної ради.

До голови райдержадміністрації зверталися мешканці громади з питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами. Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає питання щодо функціонування Голобської районної лікарні Ковельського МТМО. Жителька Голоб порушила питання щодо ремонту дороги по вулиці Лесі Українки, а жителя Дарівки цікавило питання проїзду в громадському транспорті людей пільгової категорії та обмеження швидкості руху по центральній дорозі села.
Також до голови райдержадміністрації звернулась мати інваліда з дитинства, яка просила сприяння у придбанні візка та наданні матеріальної допомоги.

Після проведення прийому керівником району та відповідними службами будуть проаналізовані питання, порушені громадянами. Частина із них вирішена в ході прийому.

Цього ж дня керівник виконавчої влади району оглянув дорожні ремонтні роботи по селу Вівчицьк.
Голова райдержадміністрації Віктор Козак з Голобським селищним головою Сергієм Гарбаруком обговорили організаційні питання відзначення в районі Дня Незалежності (За матеріалами сайту Ковельської РДА).