Візит працівниці Мінрегіону

Дата: 18.09.2020 11:14

На Волині із робочим візитом перебуває працівниця Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілія Попова.

17 вересня начальник відділу взаємодії з місцевими органами влади Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади завітала в Голобську громаду. Лілія Григорівна відвідала заклади, поспілкувалася із їх керівниками та селищним головою. Під час розмови акцентувалася увага на позитивних досягненнях громади, які були реалізовані завдяки реформі децентралізації. Для голобчан ця зустріч була важливою, адже отриману інформацію та корисні посилання можна буде використати під час подальшої роботи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)