ПРОТОКОЛ Постійної комісії з питань сільського господарства, соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів від 18 вересня 2020 року

Дата: 23.09.2020 09:11

ГОЛОБСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

КОВЕЛЬСЬКИЙ РАЙОН    ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

П Р О Т О К О Л

Постійна комісія з питань сільського господарства, соціального розвитку села, регулювання земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів

18 вересня 2020 року

Голова комісії: Москвітін Борис Федорович

Заступник голови комісії: Омельчук Юрій Анатолійович

Секретар комісії: Вегера Алла Василівна

Члени комісії:

Кривальчук Галина Миколаївна

Басюк Василь Антонович

ПРИСУТНІ на сесії:

Ляшенко Тетяна Володимирівна – спеціаліст землевпорядник виконавчого комітету Голобської селищної ради

Порядок денний:

1. Земельні питання.

Інформує: Ляшенко Т.В. – спеціаліст землевпорядник виконавчого комітету Голобської селищної ради

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди на які буде реалізовано на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5.6818 га, яка розташована за межами смт Голоби»

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення винести на розгляд чергової  66 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про дострокове розірвання договору оренди землі укладеного з Голобською селищною радою та Голобським споживчим товариством».

-2-

Проект рішення винести на розгляд чергової 66 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про розроблення детального плану території територіальній громаді сіл і селищ в особі Голобської селищної  ради ( гр.Семенюк О.О.)»

За 5,проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення  винести на розгляд чергової 66  сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про розроблення детального плану території територіальній громаді сіл і селищ в собі Голобської селищної  ради  на земельну ділянку орієнтовною площею 2.50 га  для індивідуальної житлової забудови в с.Дарівка, вулиця Центральна»

Постійна комісія вирішила::

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

СЛУХАЛИ: Лященко Т.В. « Про розроблення детального плану території територіальній громаді сіл і селищ в особі Голобської селищної ради (гр..Степанюк О.В.).

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення винести на розгляд чергової  66 сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про розроблення детального плану території територіальній громаді сіл і селищ в особі Голобської селищної ради (гр.Кот І.М.).»

Проект рішення  винести на затвердження чергової 66 сесії селищної ради

-3-

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про затвердження детального плану території 0.25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Бруховичі , вулиця Горького, 2 (гр..Кучеренко В.В.)»

За 5, проти- утримались- не голосували-

Проект рішення винести на розгляд чергової 66 сесії селищної ради.

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про погодження межі земельної ділянки від В до Б гр..Здрок К.М.»

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення  винести на розгляд чергової 66сесії селищної ради сьомого скликання.

СЛУХАЛИ:Ляшенко Т.В. « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр..гр.Шунь Ю.О., Мельничук О.П., Буханкович О.О., Матошнюк М.Ф., Бирук Г.С., Мельник Д.О., Потапчук Ю.А., Матвійчук М.З., Матвійчук В.І., Обач Т.В., Кропива Є.Є., Куліковський С.В., Данилюк О.Я., Іегері А.В., Войтюку І.В., Щесюк О.В., Корх М.С., Панченко Ю.І., Корх О.А., Козоріз Д.О., Козоріз Н.С., Панасюк Б.С., Панасюк І.С., Козоріз С.В.»

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Прозатвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання у власність гр..гр. Шевчук К.І., Стеблевець Ю.В., Муравчук В.В., »

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про затвердження технічної документації щодо втснаовлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр..гр.Шевчук А.В., Шевчук Л.К., Шевчук К.І., Котляр В.М.»

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про надання у власність земельних ділянок громадянам Бирук Г.С., Кашуба В.М., Матошнюк М.Ф.»

За 5, проти_, утримались-, не голосували-

-4-.

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Мельничуку О.В..

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  Мельничук Я.В.»

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

Проект рішення винести на розгляд чергову 66 сесії селищної ради сьомого скликання

СЛУХАЛИ: Ляшенко Т.В. « Про надання дозволу орендарю земельної ділянки Кузьміній Т.І..»

Рішення прийняти