ПРОТОКОЛ № 4 засідання комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі Голобської селищної ради від 05.06.2020 року

Дата: 10.12.2020 11:10

Голобська селищна рада

Ковельський район Волинська область

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій при виконкомі Голобської селищної ради

05.06.2020 року 08:30 год. смт Голоби

Голова комісії: Гарбарук Сергій Володимирович – селищний голова

Секретар комісії: Мартинець Іванна Володимирівна – інспектор військово-облікового столу Голосбької селищної ради

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Борисюк Наталія Іванівна – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Мартинець Віталій Анастасійович – в.о. старости сіл Поповичі, Малий Порськ, Великий Порськ, Свидники, Борщівка;

Вісин Олександр Вікторович – в.о. старости сіл Дарівка, Старий Мосир, Новий Мосир, Партизанське;

Ковган Дмитро Дмитрович – в.о. старости сіл Радошин, Битень, Байківці, Мар’янівка;

Гоголюк Наталія Василівна – спеціаліст І-категорії;

Волошук Оксана Володимирівна – начальник центру надання соціальних послуг Голобської селищної ради;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд протоколу № 19 Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04.06.2020 року та відповідно до листа № 5.7.3/1813 Ковельського міськміжрайонного відділу Держвної установи «Волинський обласний лабораторний центр міністерства охорониздоров’я України» від 05.06.2020 року.

Інформує: Гарбарук С.В. – голова комісії

Заслухавши інформацію доповідача та з урахуванням її обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Керуючись Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи другий випадок захворювання на COVID-19 на території селища та з метою недопущення поширення інфекції, відповідно до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року:

- заборонити 09 червня 2020 року виїзну торгівлю на території Голобської селищної ради усіма групами продовольчих та непродовольчих товарів, у тому числі агропродукцією тваринної та рослинної групи.

Голова комісії С.В.Гарбарук

Секретар комісії І.В.Мартинець

Ваш коментар може бути першим :)