ПРОТОКОЛ № 6 засідання комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконкомі Голобської селищної ради від 19.06.2020 року

Дата: 10.12.2020 11:11

Голобська селищна рада

Ковельський район Волинська область

засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій при виконкомі Голобської селищної ради

19.06.2020 року 12:00 год. смт Голоби

Голова комісії: Гарбарук Сергій Володимирович – селищний голова

Секретар комісії: Мартинець Іванна Володимирівна – інспектор військово-облікового столу Голосбької селищної ради

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Борисюк Наталія Іванівна – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Мартинець Віталій Анастасійович – в.о. старости сіл Поповичі, Малий Порськ, Великий Порськ, Свидники, Борщівка;

Вісин Олександр Вікторович – в.о. старости сіл Дарівка, Старий Мосир, Новий Мосир, Партизанське;

Ковган Дмитро Дмитрович – в.о. старости сіл Радошин, Битень, Байківці, Мар’янівка;

Гоголюк Наталія Василівна – спеціаліст І-категорії;

Волошук Оксана Володимирівна – начальник центру надання соціальних послуг Голобської селищної ради;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд протоколу № 21 Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16.06.2020 року.

Інформує: Гарбарук С.В. – голова комісії

Заслухавши інформацію доповідача та з урахуванням її обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Взяти до уваги та виконання рішення Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2. З метою виконання підпункту 2 пункту 6 вищезазначеного рішення направити лист завідуючій Ковельського міськміжрайонного відділу Державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Людмилі Маляр щодо оперативного інформування про епідемічну ситуацію на території громади.

3. Керуючись Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи випадки захворювання на COVID-19 на території селища та з метою недопущення поширення інфекції, відповідно до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року:

- заборонити з 19 по 26 червня 2020 року виїзну торгівлю на території Голобської селищної ради усіма групами продовольчих та непродовольчих товарів, у тому числі агропродукцією тваринної та рослинної групи (не підлягає забороні агропродовольча продукція власного виробництва у спеціально обладнаних місцях).

Голова комісії С.В.Гарбарук

Секретар комісії І.В.Мартинець

Ваш коментар може бути першим :)