Голобська селищна рада

повідомляє про оприлюднення документа державного планування

“Генеральний план смт Голоби Ковельського району Волинської області”

та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: “Генеральний план смт Голоби Ковельського району Волинської області” та його звіт про стратегічну екологічну оцінку.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку: Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

1) Дата початку та строки здійснення процедури: з 19.11.2020 р. до 21.12.2020р.

2) Способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій, громадські слухання тощо) − громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, в тому числі в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку до Голобської селищної ради.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 22.12.2020 року о 15.00 в приміщенні Голобської селищної ради смт Голоби, вул. Ковельська, буд. 1.

 4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з документом державного планування та його звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області: смт Голоби, вул. Ковельська, буд. 1 та на офіційному веб-сайті Голобської селищної ради  https://golobska-gromada.gov.ua/

 5) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області: 45070, смт Голоби, вул. Ковельська, буд. 1; електронна адреса:  golobadm@ukr.net

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування відсутня та його звіту про стратегічну екологічну оцінку - відсутня.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМИ:

 

Генеральний план смт Голоби ковельського району Волинської області РОЗДІЛ "ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРИДОВИЩА"


 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН смт ГОЛОБИ КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

Графічні матеріали