Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Дата: 31.12.2020 10:36

•
    • про початок процедури розгляду та врахування
    • громадськості у містобудівній документації
    •
    • З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації проводиться розгляд та обговорення  проектної містобудівної документації: «Детальний план території для обслуговування та реконструкції власних приміщень під виробничо-складські приміщення і ведення господарської діяльності по виготовленню тари із деревини  по вул.Вокзальній,27  в  межах смт Голоби, Ковельського району, Волинської області» на визначеній проєктом території, орієнтовною площею 1,1000 га.

Детальний план розроблено з метою визначення планувальної організації розвитку територій та визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок.

Замовник містобудівної документації: Голобська селищна рада

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект», м.Ковель.

Підстава для розроблення: рішення Голобської селищної ради від  25.02.2020 року60/27 «Про  розроблення детального плану території»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій спеціалісти землевпорядники Голобської селищної ради.

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа визначеної проєктом території — 1,1000га; загальна кількість земельних ділянок — 2 (дві) шт. Вибрана територія знаходиться по вулиці Вокзальній,27 в межах населеного пункту смт Голоби Ковельського району Волинської області.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали: схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту (району); план існуючого використання території; опорний план; схема планувальних обмежень; проєктний план; план червоних ліній; схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали: пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні Голобської   селищної ради за адресою: Волинська область, Ковельський район, смт Голоби, вул.Ковельська,1, тел.: (+3803352) 92-1-44.

Громадські слухання з розгляду  та обговорення  детального  плану  території  для обслуговування та реконструкції власних приміщень під виробничо-складські приміщення і ведення господарської діяльності по виготовленню тари із деревини  по вул.Вокзальній,27  в  межах смт Голоби, Ковельського району, Волинської області відбудуться 11 січня 2021 року  о 11:00 годині  в сесійному залі  Голобської  селищної ради за адресою: смт.Голоби, вул.Ковельська,1  (2-й поверх).

Виконавчий  комітет  Голобської  селищної  ради.

Ваш коментар може бути першим :)