Із новим роком!

Дата: 01.01.2021 03:32

Дорога Голобська громадо!

Ось і минув 2020 рік. Рік непростий, як непросте саме життя. Чиїсь сім’ї поповнилися, а хтось, на жаль, втратив близьких. Для когось він був роком звершень, а чиїсь руки в певний момент опустилися.

У будь-якому разі ми разом перегорнули цю сторінку і вступили в третє десятиліття двадцять першого віку.

У перші хвилини нового року хочеться якнайдовше зберегти цю чисту прозорість нової життєвої глави. Щоб кожен прожитий день приносив задоволення нам і втіху ближнім. Щоб не покидала нас віра в добро і впевненість у своїх вчинках. Щоб у кожного було натхнення та сили втілювати мрії в життя.

А ще – щоб кожен із нас мав дружню родину, добрих товаришів, надійних партнерів і колег.

Щоб ми вдихали чисте повітря, щоб пили чисту воду. Щоб міцне здоров’я дозволяло нам займатися спортом і, навіть, ставити рекорди. Щоб ніякі пандемії не заважали нам збиратися разом на культурно-масових чи видовищно-розважальних заходах. Щоб у соцмережах ми обговорювали щойно прочитану книгу...

Щоб уміли сказати добре слово, а тоді, коли його немає, - вміли промовчати. Це ж так просто.

Упевнений, що приблизно такі ж бажання в кожного з Вас. Тож нехай збувається задумане! Зичу Вам наполегливості в досягненні поставлених цілей, добробуту, любові та миру!

Дякую тим, хто був і залишається поруч. З Новим роком Вас, дорогі краяни!

Мрію та втілюю разом з Вами. Працюю для Вас.

Ваш Сергій Гарбарук