ПРОТОКОЛ №3 Постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування, розвитку підприємництва, управління комунальною власністю від 18.02.2021 року

Дата: 02.03.2021 15:52

ГОЛОБСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОВЕЛЬСЬКИЙ РАЙОН ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ.ФІНАНСІВ.

ПЛАНУВАННЯ, РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА,

УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ

П Р О Т О К ОЛ № 3

18 лютого 2021 року

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

Волошук Оксана  Володимирівна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ:

Степанюк Аркадій Михайлович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ:

Наумчик Ірина Степанівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Андріюк Борис Миколайович

Метілка Анатолій Миколайович

Якимчук Віктор Володимирович

ПРИСУТНІ:

Гарбарук С.В. – селищний голова

Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 р.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

1. Звіт селищного голови Гарбарука С.В. про виконання Програми соціального та економічного розвитку Голобської селищної ради за 2020 р.

Інформує: Гарбарук С.В. – селищний голова

1. Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Голобській селищній раді на 2016-2020 роки.

-2-

Інформує: Наумчик І.С. – головний спеціаліст фінансового відділу Голобської селищної ради

1. Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Голобської селищної ради.

Інформує:  Волошук О.В. – голова постійної комісії

5.Про доповнення до цільового фонду.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

6.Про затвердження розпорядження селищного голови.

7. Про намір передачі в оренду комунального майна шляхом проведення аукціону.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

8. Про надання в оренду комунального майна без проведення аукціону.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер  Голобської селищної ради

9.Про доцільність передачі майна (нежитлового приміщення Голобської лікарні) в оренду.

Інформує: Приймачук В.Л. – головний бухгалтер Голобської селищної ради

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Звіт про виконання бюджету об’єднаної  територіальної громади за 2020 р.»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради  затвердити проєкт рішення « Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2020 р.»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Гарбарука С.В. « Звіт  селищного голови Гарбарука С.В. про виконання Програми соціального та економічного розвитку Голобської селищної ради за 2020 р.»»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення «Звіт селищного голоби Гарбарука С.В.  про виконання Програми соціального та економічного розвитку Голобської селищної ради за 2020 р.»

Головали: за 6, проти-утримались-, не голосували-

-3-

СЛУХАЛИ: Наумчик І.С. « Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Голобській селищній раді на 2016-2020роки»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати селищній раді затвердити проєкт рішення «Про хід виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в Голобській селищній раді на 2016-2020 роки»

Голосували: за6, проти-, утримались-, не голосували-

Прийнято

СЛУХАЛИ:  Волошук О.В. «Про затвердження Переліку  адміністративних послуг , які надаються через Центр надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Голобської селищної ради в новій редакції.»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати  селищній раді  затвердити проєкт рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, як надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Голобської селищної ради в новій редакції.»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Про доповнення до цільового фонду»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати селищній раді затвердити проєкт рішення «Про доповнення до цільового фонду»

Головами: за 6, проти-, утримались-, не голосували-

Прийнято.

СЛУХАЛИ: Наумчик І.С. « Про затвердження розпорядження селищного голови»

Постійна комісія вирішила:рекомендувати селищній раді затвердити проєкт рішення « Про затвердження розпорядження селищного голови»

Голосували: за 6, проти-, утримались-. не голосували-

Прийнято

СЛУХАЛИ:Приймачук В.Л. « Про намір передачі в оренду комунального майна шляхом проведення аукціону»

Постійна комісія вирішила:  рекомендувати селищній раді затвердити проєкт рішення « Про намір передачі в оренду комунального майна шляхом проведення аукціону»

-4-

Прийнято

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Про надання в оренду комунального майна без проведення аукціону»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати селищній раді затвердити проєкт рішення «Про надання  в оренду комунального майна без проведення аукціону»

Головали: за 6, проти-, утримались-, не голосували-

Прийнято

СЛУХАЛИ: Приймачук В.Л. « Про доцільність передачі майна ( нежитлове приміщення Голобської лікарні) в оренду»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати селищній раді затвердити проєкт рішення «Про доцільність передачі майна ( нежитлове приміщення Голобської лікарні)  в оренду.»

Прийнято

Голова комісії                                                        Оксана ВОЛОШУК

Ваш коментар може бути першим :)