Жінка-лідерка

Дата: 05.03.2021 10:26

Наприкінці минулого року було оголошено конкурс «Жінки-лідерки в ОТГ».

Організатори мали на меті сприяти просуванню прав жінок, утвердженню гендерної рівності та популяризувати кращі практики, ініційовані та реалізовані активістками на місцях; підтримати найактивніших та найбільш дієвих жінок, які впливають на прийняття різних рішень, із об’єднаних територіальних громад Волині, що залучені до проекту «Участь в дії: практики взаємодії влади та громади». Реалізовувався проєкт ГО «Розвиток Волині» спільно з обласною молодіжною громадською організацією «Волинський Інститут Права», а фінансувався в рамках Фонду підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Конкурс проходив за трьома номінаціями: «Чиновниця», «Депутатка» та «Активістка». У номінації «Чиновниця» перемогла Юлія Франчук. Наша менеджерка проєктів отримала диплом за значний внесок у розвиток молодіжного руху, захист та збереження довкілля, впровадження екологічних ініціатив та застосування інструментів громадської участі в Голобській громаді. І це закономірно, адже Юлія Володимирівна – рішуча новаторка формує цілі та напрямок «основного удару», має високі комунікативні здібності, наділена стратегічним мисленням, успішно переборює внутрішні і зовнішні конфлікти. Фото без опису