ПРОТОКОЛ №3 Постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення від 18 лютого 2021 року

Дата: 17.03.2021 10:04

ГОЛОБСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОВЕЛЬСЬКИЙ РАЙОН ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ  ТА

ТУРИЗМУ, ДУХОВНОСТІ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА,

У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАСЕЛЕННЯ

П Р О Т О К ОЛ  № 3

18 лютого 2021 року

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

Хом’як Наталія Вікторівна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ:

Пахолюк Ігор Вадимович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Абрамчук Світлана Петрівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Москалюк Віта Вячеславівна

Чепенюк Ольга Іванівна

ПРИСУТНІ: Борисюк Наталія Іванівна – заступник селищного голови з  питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконавчого комітету

Урбас Галина Анатоліївна – директор ДНЗ смт Голоби

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про створення медичних пунктів тимчасового базування Голобської селищної ради.

Інформує: Борисюк Н.І. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконавчого комітету

1. Про перейменування дошкільного навчального закладу смт Голоби  Ковельського району Волинської області загального розвитку комунальної форми власності та затвердження Статуту.

Інформує: Урбас Г.А. – директор ДНЗ смт Голоби

1. Про створення комунальної установи «Голобський інклюзивно-ресурсний  центр» Ковельського району Волинської області та затвердження Статуту.

Інформує: Руднік І.С. – начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради

СЛУХАЛИ: Борисюк Н.І. « Про створення медичних пунктів тимчасового базування Голобської селищної ради»

-2-

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення «Про створення медичних пунктів тимчасового базування Голобської селищної ради»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Урбас Г.А. «Про перейменування дошкільного навчального  закладу смт Голоби Ковельського району Волинської області загального розвитку комунальної форми власності та затвердження Статуту»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення « Про перейменування дошкільного навчального закладу смт Голоби Ковельського району Волинської області загального розвитку комунальної форми власності та затвердження Статуту»

Прийнято

У зв’язку з відрядженням начальника гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної Руднік І.В. розгляд питання № 3 перенести на друге засідання постійної комісії.

23 лютого 2021 року

Друге засідання постійної комісії з питань освіти, культури та таризму, духовності,охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про  створення комунальної установи «Голобський інклюзивно- ресурсний центр Голобської селищної ради Ковельського району Волинської області та затвердження Статуту»

Постійна комісія запропонувала внести зміни до п.1.4 Статуту змінити юридичну адресу Центру на вулицю Мартинюка, село Поповичі, Ковельський район, Волинська область.

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити  проєкт рішення »

Голова комісії                              Наталія ХОМ’ЯК

Ваш коментар може бути першим :)