ПРОТОКОЛ №4 Постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах сім’ї, молоді та спорту, соціального захисту населення від 23.03.2021 року

Дата: 01.04.2021 11:50

ГОЛОБСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОВЕЛЬСЬКИЙ РАЙОН ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ  ТА

ТУРИЗМУ, ДУХОВНОСТІ,ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА,

У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАСЕЛЕННЯ

П Р О Т О К ОЛ № 4

23 березня 2021 року

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

Хом’як Наталія Вікторівна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ:

Пахолюк Ігор Вадимович

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Абрамчук Світлана Петрівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

Москалюк Віта Вячеславівна

Чепенюк Ольга Іванівна

ПРИСУТНІ: Руднік І.В. – начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про продовження терміну дії Цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки.

Інформує: Руднік І.В. – начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. «Про продовження терміну дії Цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення «Про продовження терміну дії Цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки»

Голова комісії                                                       Н.Хом’як

СЛУХАЛИ: Борисюк Н.І. « Про продовження терміну дії  Програми розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму на 2017-2020 р.»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення « Про продовження терміну дії Програми розвитку  культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму на 2017-2020 р.»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про погодження розміру плати за навчання у Голобській дитячій музичній школі на 2021 р.»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення « Про погодження розміру плати за навчання у Голобській дитячій музичній школі на 2021 р.»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2021 р.»

Виступили: голова постійної комісії Хом’як Н.В., яка внесла пропозицію внести зміни та доповнення в розділ п’ятий виклавши в такій редакції:

Керівники закладів освіти Голобської селищної ради спільно з гуманітарним відділом формують кадровий склад водіїв, забезпечують безпечне перевезення учнів і педагогів шкільним автобусом.

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення зі змінами та доповненнями «Про затвердження Програми «Шкільний автобус « на 2021 р.»

Приймається.

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Голобської селищної ради на 2021 р.»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт рішення « Про затвердження Програми організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти Голобської селищної ради на 2021 р.»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про встановлення вартості харчування в закладах дошкільної освіти Голобської селищної ради на 2021 р.»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради затвердити проєкт  рішення « Про встановлення вартості харчування в закладаї дошкільної освіти Голобської селищної ради на 2021 р.».

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

Прийнято

СЛУХАЛИ: Руднік І.В. « Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів Голобської селищної ради»

ВИСТУПИЛИ: голова комісії Хом’як Н.В., яка внесла пропозицію вилучити з проєкту рішення слова «інші працівники закладів освіти».

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії селищної ради винести на затвердження проєкт рішення зі змінами.

За 5, проти-, утримались-, не голосували-

Прийнято

СЛУХАЛИ: Волошук О.В. «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг Голобської селищної ради»

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії селищної ради винести на затвердження  проєкт рішення « Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг Голобської селищної ради»

За 5. Проти-, утримались-, не голосували-

Прийнято

СЛУХАЛИ: Волошук О.В. « Про затвердження Порядку звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг  Центром надання соціальних послуг Голобської селищної ради»

Постійна комісія вирішила: рекомендувати сесії селищної ради винести на затвердження проєкт рішення « Про затвердження Порядку звільнення від диференційованої плати за надання соціальних послуг Центор надання соціальних послуг Голобської селищної ради.»

Прийнято

СЛУХАЛИ: Хом’як Н.В. « Про план роботи постійної комісії»

Постійна комісія вирішила: затвердити план роботи постійної комісії на 2021 р. (додається).

Голова постійної комісії                                      Наталія ХОМ’ЯК

Ваш коментар може бути першим :)