Послуги з оформлення та видачі паспортів Голобський ЦНАП почав надавати наприкінці 2018 року. 20 листопада була прийнята перша заява на паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а 21 – на паспорт громадянина України у формі ID-картки.

За два з половиною роки оформлено документів на 631 ID-картку, видано – 614.

У зв’язку із запровадженням на території нашої держави карантинних заходів у 2020 році документи на оформлення закордонних паспортів не приймалися 3 місяці. Проте, їх вже видано 1950, прийнято 1977 пакетів документів.

Рік тому з’явилася ще одна послуга ID 14.  Вона передбачає оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків. Уже 12 громадян цією послугою скористалися.

Запровадження нових сервісів є кроками до якнайбільшого охоплення краян якісними адміністративними послугами, тому в Голоби звертаються й жителі Велицької, Колодяжненської, Камінь-Каширської та інших територіальних громад. Селищна рада й надалі буде спрямовувати свою діяльність на розвиток громади, створення комфортних умов для її жителів і гостей.