Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Дата: 26.04.2021 12:08

• Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування громадськості у містобудівній документації
  •
  • З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд  проектної містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення складського приміщення для зберігання сільськогосподарської продукції (грубих кормів, необмолоченого хліба та рослинного волокна) по вул. Вокзальній,37 в  смт Голоби, Ковельського району, Волинської області на визначеній проектом земельній ділянці площею 0,30 га.

Детальний план розроблено з метою визначення планувальної організації розвитку території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Голобська селищна рада

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект», м.Ковель.

Підстава для розроблення: рішення Голобської селищної ради від                    23  лютого 2021 року3/33.

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – відділ земельно-екологічних відносин комунальної власності та будівництва Голобської селищної ради.

Основні техніко-економічні показники: площа визначена проектом території 0,30 га, загальна кількість земельних ділянок — 1 (одна) шт. Вибрана територія знаходиться по вул.Вокзальній,37, в межах населеного пункту смт Голоби Ковельського району Волинської області.

Проект складається з текстових та графічних матеріалів.

Перелік основних графічних матеріалів: схеми розташування території у планувальній структурі населеного пункту (району), план існуючого використання території, опорний план, схема планувальних обмежень, проектний план, план червоних ліній, схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Текстові матеріали: пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись в приміщені Голобської селищної ради за адресою: 45070 Україна, Волинська обл., Ковельський р-н., смт Голоби, вул.Ковельська,1 тел.(03352) 9-21-44, в робочі дні та на офіційному сайті Голобської селищної ради www.golobska.gromada.org.ua .

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Голобської селищної  ради  за адресою: смт.Голоби, вул. Ковельська,1  з 23.04.2021 року по  23.05.2021 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з розгляду  та обговорення  щодо проектної містобудівної документації  “Детальний план території для розміщення складського приміщення для зберігання сільськогосподарської продукції (грубих кормів, необмолоченого хліба та рослинного волокна) по вул. Вокзальній,37 в            смт Голоби, Ковельського району, Волинської області” відбудуться   26 травня   2021 року  о  10  годині  в сесійному  залі  Голобської  селищної  ради  за адресою:  смт Голоби, вул.Ковельська,1  (2-й поверх).

Виконавчий  комітет  Голобської  селищної  ради.

Проектний_ПЛАН

Ситуаційний_ПЛАН

Ваш коментар може бути першим :)