Майданчик у Майдані

Дата: 17.05.2021 13:55

Щедрий на свята травень жителі села Майдан збагатили ще одним – святом з нагоди відкриття майданчика для розваг і дозвілля.

Облаштовану спільними зусиллями територію біля Будинку культури на неділю прикрасили яскравими кульками й експонатами зі світлиці-музею. Головною окрасою була малеча, присутня на заході, яка впевнено користувалася казковою хатинкою, доріжкою перешкод, гойдалкою-балансиром, фантастичним автомобілем.

Концертну програму теж підготували разом. Тому щирими були посмішки глядачів і їхні сльози, й овації.

Терплячими спостерігачами дійства стали молоді лелеки, які не полишали спроби утворити своє перше родинне гніздо на опорі біля майданчика. А в небі в цей час кружляли їхні крилаті одноплемінники, наче підтримуючи чи то молоду пару, чи задоволених жителів.   Усі сприйняли це як добрий знак, тож нехай щасливими й багатими на дитячий сміх будуть сільські родини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)