ПОВІДОМЛЕННЯ 14.06.2021 РОКУ «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Голобської селищної ради»

Дата: 14.06.2021 16:05

ПОВІДОМЛЕННЯ 14.06.2021 РОКУ

Про оприлюднення рішення Голобської селищної ради

Відповідно до вимог Закону України оприлюднюється:

проект рішення Голобської селищної ради  «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Голобської селищної ради»

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

45070, Волинська область, Ковельський район, смт Голоби, вул. Ковельська, 1, телефони: 92-2-42, e-mail: golobadm@ukr.net

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Голобської селищної ради golobska-gromada.gov.ua

У Голобській селищній раді можна ознайомитися з проектом рішення Голобської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Голобської селищної ради»

Пропозиції  та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Голобська селищна рада

Ваш коментар може бути першим :)