Вакансія

Дата: 17.06.2021 14:10

Фото без опису Голобська селищна рада  Ковельського району Волинської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на вакантну посаду НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ГОЛОБСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст» або «Магістр», стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше трьох  років, або, виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій, стаж  роботи за фахом на  керівних  посадах в інших сферах управління не менше п’яти років, досконало володіти державною мовою,  знати основні принципи роботи з комп’ютером.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру  та умов оплати праці можна отримати  за телефоном 0683513113.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати конкурсній комісії такі документи: заяву про участь  у конкурсі; заповнену особову картку (форма для державної служби); дві фотокартки розміром 4х6 см; копію документа про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовозобов’язаних); декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік.

Документи подавати до 17.07.2021  за адресою:

45070, Волинська область, Ковельський район, смт Голоби, вул.Ковельська, 1.