Із Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 11:11

Дорогі краяни!

Сьогодні ми відзначаємо одне із найголовніших державних свят – День Конституції України. Рівно 25 років тому було прийнято фундаментальний документ країни, яким були закріплені головні наші цінності – людина, її життя й здоров’я, честь і гідність, безпека та недоторканність.

Основний Закон є оберегом української державності й демократії, дороговказом на шляху розвитку нашої країни й суспільства. Дотримуючись принципів Конституції ми зможемо збудувати державу, в якій панують гуманізм, демократія, верховенство права, де створені умови для гідного розвитку кожної людини.

Тож нехай день за днем у кожного з нас міцніють почуття любові до України, гордості за свою державу, впевненості у її безхмарному й мирному майбутньому.

Зичу всім українцям міцного здоров’я, сили духу, втілення всіх добрих мрій і задумів у вільній, правовій та незалежній державі!

Голобський селищний голова Сергій Гарбарук