Мешканців Голобської громади запрошують на «Еко-літо 2021»

Дата: 12.07.2021 21:13

Мешканців Голобської громади запрошують на «Еко-літо 2021»

Можна вічно спостерігати за тим, як горить вогонь, тече вода і як ваша громада міняється на краще. Але, щодо останнього, краще не просто спостерігати, а стати активним учасником таких змін.

Саме тому, ініціатива «Еко-літо 2021» у  Голобській громаді – це не лише можливість цікаво провести час, а й зробити корисні справи для розвитку громади. Захід відбудеться у середу, 14 липня, о 9.00. Місце зустрічі – парк біля будинку садиби Вільгів.

У програмі:

• спільне прибирання парку;
  • еко-вікторини;  еко-квести та майстер-класи;
  • багато цікавого та еко-пізнавального.

До участі в «Еко-літі 2021» запрошуються всі жителі Голобської громади!

Захід відбудеться в рамках проєкту  «Запровадження системної роботи Голобської територіальної громади у напрямі охорони довкілля», що реалізовується громадською організацією «Волинський Інститут Права» за підтримки Європейського Союзу та  Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Партнер заходу Волинська обласна Мала академія наук.

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Ваш коментар може бути першим :)