Бережімо себе і своїх близьких!

Дата: 25.10.2021 15:47

Дорогі земляки, друга «коронована» осінь упевнено крокує світом. Це ще одна тема для розмов, ще одна причина для критики. Як правило, критикують владу. Одні – за те, що обмежують в правах, інші критикують – за те, що влада нічого не робить, або робить, але не так. Зрештою, до обговорення, оцінювання звикаємо, хоч гострота фрази часто відчувається фізично.

Та зараз не про те. Опинившись в умовах карантину, ми свій дискомфорт пробуємо пояснити чиєюсь недолугістю. Так, кожен має право на власну думку. Та ніхто не зважає, що від його переконань може залежати не тільки ЙОГО життя. І сумна «ковідна статистика» в громаді це підтверджує.

Ми добре навчилися оцінювати чиїсь учинки, та спробуймо тверезо оцінити СВОЮ позицію. Запитаймо кожен себе, що Я зробив чи зробила, щоб не нашкодити іншим. Не вакцинуючись через амбіційні принципи чи страх за себе, подумайте про тих, хто поруч.

Бережімо себе та своїх близьких!

Із повагою та турботою - Голобський селищний голова Сергій Гарбарук