Відповідальність за незаконну вирубку хвойних дерев

Дата: 03.12.2021 10:51

Штрафні санкції за незаконну вирубку новорічних дерев складаються із суми заподіяної шкоди лісу та адміністративного чи кримінального (у разі істотної шкоди) штрафу. Розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної рубки новорічної ялинки (в лісі чи в межах населеного пункту) та діаметрі дерева у корі біля шийки кореня.

Так, за кожне незаконно вирубане та пошкоджене до ступеня припинення росту хвойне дерево, у грудні-січні, передбачено штраф відповідно до ч.1 статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 510 грн до 1020 грн з обов’язковим відшкодуванням шкоди державі від 544 грн 98 коп (у разі якщо діаметр дерева у корі біля шийки кореня 10 см і менше).

Голобська селищна рада закликає усіх відповідально готуватись до новорічних свят та памятати про шкоду, що може бути нанесена довкіллю через незаконну вирубку ялинок!

Ваш коментар може бути першим :)