Новий автобус для громади

Дата: 23.12.2021 17:01

У понеділок, 20 грудня, голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко вручив ключі від нового шкільного автобуса начальнику гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради Ірині Руднік. Новий автобус покращить уже існуючий автопарк, оскільки наявні транспортні засоби часто виходять з ладу. Даний  автобус допоможе забезпечити зручне та якісне довезення  учнів та педагогічних працівників до закладів освіти.

Слід зазначити, що для закладів освіти Волині у цьому році придбано 19 шкільних автобусів. На їхню закупівлю були виділені державні кошти в сумі понад 18 млн гривень, а також забезпечено 50-ти відсоткове співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.З бюджету Голобської селищної ради для придбання  автобуса «БОГДАН»А22412-було виділено кошти в сумі  975,00 тис. грн.

Дата вручення співпала з датою проведення чергового засідання сесії селищної ради. Тому депутати мали змогу ознайомитися з умовами, в яких будуть їздити школярі.

Ваш коментар може бути першим :)