Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Голобської селищної ради

Дата: 17.01.2022 08:21

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади

директора Центру надання соціальних послуг Голобської селищної ради

На підставі рішення виконавчого комітету Голобської селищної ради від 24.11.2021року  оголошується  конкурс на зайняття вакантної посади  директора Центр надання соціальних послуг Голобської  селищної ради  (далі – Центр).

Місцезнаходження  Центру надання соціальних послуг Голобської селищної ради:  45070, Волинська область, Ковельський район, смт Голоби вул.Шевченко, 22а.

Основні напрямки діяльності Центру є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора Центру визначається відповідним Наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 17.10.2005року № 1209/11489 " Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення ".

Прийом документів від претендентів здійснюватиметься з 14 січня по 28 січня 2022 року за адресою:  45070, Волинська  область, Ковельський район, смт Голоби, вул.Ковельська, 1. Електронна адреса: golobadm@ukr.net.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку Центру надання соціальних послуг  Голобської селищної ради.

Претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації.

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Голобської селищної ради відбудеться в приміщенні Голобської селищної ради 10.02.2022 року.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів –  спеціаліст з кадрової роботи відділу організаційного, юридично-кадрового та господарського забезпечення Олена Кобись, електронна адреса: golobadm@ukr.net, телефон  - 067 880 0743.

Додаток до Положення

Голові конкурсної комісії ____________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

____________________________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові претендента)

який (яка) проживає за адресою: ________________

____________________________________________,

(номер контактного телефону)

адреса електронної пошти _____________________

(заповнюється друкованими літерами)

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до участі в конкурсі на зайняття посади _____________________________________________________________________________

(найменування посади)

Підтверджую достовірність інформації, викладеної у поданих мною документах.

Про проведення конкурсу прошу поінформувати мене шляхом*:

? надсилання листа на зазначену адресу;

? надсилання електронного листа на зазначену електронну адресу;

? телефонного дзвінка за номером _________________________________________;

? _________________________________________________________________________.

(іншим доступним способом)

___________________ 20___ р.

(підпис)

__________

* У разі неможливості інформування вибраним претендентом способом повідомлення надсилається на зазначену в цій заяві електронну адресу.

Ваш коментар може бути першим :)