Дата: 20.01.2022 08:36

Традиційний фестиваль колядників та щедрувальників «Різдвяний ярмарок Голобської громади» цього року проходив у селі Поповичі. Територія школи наповнилася сміхом і гамором не лише місцевих мешканців, а й гостей з усіх старостинських округів. Приїхали вони, щоб свою майстерність показати і колег-аматорів послухати.

На ярмарку виступали віддані аматорському вокальному мистецтву, залюблені в народну пісню колектив «Веселка» Будинку культури с. Бруховичі, вокальна група «В літо» Будинку культури с. Майдан, вокальна група «Молодички» Будинку культури с. Новий Мосир, фольклорний колектив «Оберіг» Будинку культури с. Поповичі, вокальний гурт «Криниченька» Клубу с. Великий Порськ, аматорський колектив Клубу с. Погіньки, колектив «Подружки» с. Жмудче, аматорський колектив «Намисто» с. Малий Порськ, жіноча вокальна група «Орхідея» с. Борщівка, вокальна група «Перевесло» Клубу с. Радошин, народний аматорський чоловічий вокальний квартет «Оксамит», народний аматорський хор «Сузір’я», народний аматорський хор ветеранів «Червона калина» Голобського будинку мистецтв, вокально-інструментальний ансамбль викладачів Голобської дитячої музичної школи.

Приємним сюрпризом для аматорів з Брухович стало придбання тюлю для їх Будинку культури, а виконавці з Великого Порська того дня дізналися, що матимуть тепер сцену з новим вбранням.

Під час заходу малеча підтанцьовувала, старші гості шукали знайомих, а то й нових товаришів знаходили. Гостинні господарі пропонували погрітися біля вогнищ, на яких смажилося сало, грівся глінтвейн, варилися куліш і рибна юшка. Дзвінко лунали колядки, щедрівки, віншування та побажання. Сподіваємося, що всі різдвяні зичення збудуться.

Ваш коментар може бути першим :)