На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів від 16 грудня 2020 р. № 1266) надається  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Предмет закупівлі -  код  ДК 021-2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин та дизельне паливо)

 

Номер закупівлі:  UA-2022-01-18-001702-b

 

Обґрунтування доцільності закупівлі. Закупівля проводиться для забезпечення організованого підведення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти, підпорядкованих гуманітарному відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради, та для їх господарської діяльності.

 

Обґрунтування обсягів закупівлі. Загальний обсяг закупівлі сформований відповідно до потреби, необхідної для господарської діяльності закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Голобської селищної територіальної громади.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Т Е Х Н І Ч Н І   В И М О Г И
 

п/п

Найменування предмету закупівлі

Вимоги щодо якості товару

Одиниця виміру

Кількість

1.

Бензин А-92 (у талонах номіналом по 5л, 10 л, 20 л)

Діючі стандарти та технічні вимоги для даного виду товару, ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови»

літр

650

2.

Дизельне паливо (у талонах номіналом по 10 л, 20 л, 50 л)

Діючі стандарти та технічні вимоги для даного виду товару, ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови»

літр

21850

 

Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі сформована на підставі інформації про ціни на відповідні товари, розміщеної у вільному доступі в мережі Інтернет (сайт Мінфіну), в електронній системі закупівель Prozorro і включає: податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені; витрати на доставку талонів; інші витрати, передбачені для товару даного виду.

 

До розрахунку ціни пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору про закупівлю. Всі витрати сплачуються учасником за рахунок його власного прибутку.

Обґрунтування  розміру бюджетного призначення.  Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням обсягів наявної потреби і становить 759 310,00 грн.