Відумерла спадщина

Дата: 20.05.2022 12:37

1.

У порядку, передбаченому законодавством України, Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області повідомляє, що до Ковельського міськрайонного суду Волинської обл. готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини (в тому числі коштів, але не виключно) - відумерлою, за Павловим Артемом Євгеновичем, 24.06.1986 року народження (помер 25 вересня 2020 р.), який проживав та був зареєстрований за адресою: вул. Волинська, 9, смт Голоби Ковельського району Волинської області - Голобський психоневрологічний інтернат.

У випадку наявності спадкоємців померлого просимо звернутися  та повідомити Голобську селищну раду за адресою: вул.Ковельська, 1, смтГолоби Ковельського району Волинської області.

2.

У порядку, передбаченому законодавством України, Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області повідомляє, що до Ковельського міськрайонного суду Волинської обл. готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини (в тому числі коштів, але не виключно) - відумерлою, за Чижевичем Миколою Сергійовичем, 15.08.1986 року народження (помер 09 серпня 2021 р.), який проживав та був зареєстрований за адресою: вул. Волинська, 9, смт Голоби Ковельського району Волинської області - Голобський психоневрологічний інтернат.

3.

У порядку, передбаченому законодавством України, Голобська селищна рада Ковельського району Волинської області повідомляє, що до Ковельського міськрайонного суду Волинської обл. готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини (в тому числі коштів, але не виключно) - відумерлою, за Носальським Геннадієм Генадійовичем, 28.12.1984 року народження (помер 06 травня 2022 р.), який проживав та був зареєстрований за адресою: вул. Волинська, 9, смт Голоби Ковельського району Волинської області - Голобський психоневрологічний інтернат.