Дата: 14.09.2022 16:15

1. Найменування ініціатора громадських слухань: селищний голова.

Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника.

2. Мета проведення громадських слухань: врахування думки жителів Новомосирського старостинського округу Голобської селищної територіальної громади щодо припинення діяльності Новомосирської філії Голобського ліцею Голобської селищної ради Ковельського району Волинської області шляхом ліквідації.

Запрошуються жителі Новомосирського старостинського округу Голобської селищної територіальної громади, депутати Голобської селищної ради.

3. Прізвище та ім’я особи, що є відповідальною за проведення громадських слухань: Руднік Ірина Вікторівна, начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Голобської селищної ради.

4. Місце проведення громадських слухань: школа с.Майдан.

5. Дата проведення громадських слухань: 22.09.2022 о 12 год.

Ваш коментар може бути першим :)