14 жовтня.

Покрова Пресвятої Богородиці.

День українського козацтва.

День утворення УПА.

День Захисників і Захисниць України.

Кожен свідомий мешканець Голобської громади сьогодні особливо сповнений любові до України, віри в її Перемогу, вдячності й шани нашим Захисникам і Захисницям. Ми згадуємо Вас у молитві, звертаємося до Вас у думках і при кожній нагоді дякуємо за Вашу мужність і честь.

Складні часи настали для кожного українця. Зараз непросто всім в Україні, а найважче – на фронті. Майже 200 жителів нашої громади, покинувши своїх рідних, стали на захист Батьківщини.  На їх плечах лежить доля України, майбутнє її громадян.

Дорогі воїни! Із кожною новиною про Ваші успіхи посилюється надія на довгоочікувану Перемогу. Бажаємо Вам сил та витримки. Кожному й кожній, де б Ви не були — на передовій, на блокпосту чи в шпиталі, зичимо незламного духу й непохитного здоров’я, вправності й мудрості побратимів, добра, вірності тих, кого Ви захищаєте, і якнайшвидшої великої Перемоги. Бережіть себе! Заради тих, хто чекає! Заради України!

Нехай мир стане реальністю на всій території нашої багатостраждальної країни, у кожному домі, у кожному серці! Українці непереможні!