Задля Перемоги

Дата: 25.10.2022 13:44

Напередодні Дня захисників і захисниць України ми звернулися до працівників бюджетної сфери із проханням підтримати наших героїв.

Переважна більшість працівників закладів освіти громади, клубів, будинків культури, бібліотеки, трудового архіву, місцевої пожежної охорони, центру надання соціальних послуг, інклюзивно-ресурсного центру, медичні працівники, які отримують заробітну плату з місцевого бюджету, працівники селищної ради швидко зібрали кошти на безпілотний літальний апарат із відеокамерою. За власною ініціативою здали гроші учасники хору ветеранів «Червона калина». До збору також долучився 8-річний Михайлик, тато якого зараз мобілізований до лав Збройних Сил України.

За спільні 109 тисяч гривень було придбано Дрон DJI Mavic 3, який передано в 14 окрему механізовану бригаду імені князя Романа Великого.

Дякуємо всім. Нехай наш із вами внесок не тільки збереже життя захисників, а й наблизить день звільнення України від московитів та їх колаборантів.

Ваш коментар може бути першим :)