ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів Ради з питань ВПО при Голобській селищній раді

Дата: 20.04.2023 08:25

Установчі збори з формування складу Ради з питань ВПО при Голобській селищній раді  відбудуться 8 травня 2023 року у сесійному залі приміщення Голобської селищної ради (смт Голоби, вул. Ковельська, 1).

Початок зборів о 16:00 год. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Рада з питань ВПО при Голобській селищній раді є консультативно-дорадчим органом, створеним з метою вирішення питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, підтримки та захисту переміщеного бізнесу на території Голобської територіальної громади.

Склад Ради з питань ВПО буде сформовано на установчих зборах.

До складу ради можуть входити громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Громади (в тому числі громадяни, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи на території Громади).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається:

- заява у довільній формі про прийняття до складу Ради з питань ВПО;

- згода на обробку персональних даних;

Кандидати до складу Ради з питань ВПО подають копії документа, який посвідчує адресу місця реєстрації/проживання такої особи, внутрішньо переміщені особи - довідки встановленої форми про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на території Громади.

Документи приймаються ініціативною групою до 5 травня 2023 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт Голоби, вул. Ковельська, 1,з 08:00 год. до 17:15 год.

Телефон для довідок: 050 2363109, контактна особа: Франчук Юлія Володимирівна

Ваш коментар може бути першим :)