До уваги жителів громади!

Дата: 08.05.2023 12:55

10 травня о 12:00 на території школи у с. Поповичі Голобська громада відбудеться висадка «Алеї миру та вдячності». У громаді проживає чимало ВПО, діти, яких навчаються у місцевій школі тощо.

Тому акція й носить назву «Алея миру та вдячності», адже внутрішньо переміщені особи щиро вдячні громаді, яка прихистила їх у цей час випробувань та лихоліть. Рослини символізуватимуть мир, на який всі так сподіваюся.

Дерева та кущі висадять учні місцевої школи разом з внутрішньо переміщеними особами, представниками влади та громадськості. Рослини надані Поліським лісовим офісом, зокрема, місцевим лісництвом, а також небайдужими волинянами.

День для акції обраний не випадково, адже напередодні відбувся День пам'яті та примирення, коли замислюємося про минуле і сподіваємося на краще майбутнє.

Організатором акції є команда СССМ-кластеру Благодійний фонд «Рокада» Волинь, що є виконавчим партнером Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців.

Також Благодійний фонд «Рокада» надасть і господарський реманент для садіння дерев.

Проект здійснюється за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.